Płatności

Bezpieczne płatności on-line w sklepie internetowym DobraSztuka.pl

Płatności online dokonywane są za pośrednictwem PayU S.A. Charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa oraz są gwarancją tego, że Państwa pieniądze szybko i bezpiecznie dotrą do sklepu.

Bezpieczeństwo transakcji jest dla PayU priorytetem, dlatego spółka dba o utrzymywanie rygorystycznych międzynarodowych standardów bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. To stanowi o przewadze PayU nad innymi europejskimi firmami na rynku e-commerce.

Bezpieczna transmisja danych

Najwyższy poziom bezpieczeństwa w PayU S.A. gwarantuje system autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów, który zapewnia zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode), SSL 128 bitów (Secure Sockets Layer). PayU SA obniżył znacząco wskaźnik podejrzanych transakcji z 40% do 0,02%.

Dodatkowo Klient ma pewność, że numery kart płatniczych nigdy nie trafią do sklepu internetowego oraz nigdzie nie są przechowywane. Numer karty Klienta zna tylko bank i on sam.

Przelewy bankowe

Transakcje dokonywane za pomocą przelewów bankowych zabezpieczone są za pomocą 128 bitowego protokołu SSL, oraz procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe).  Podczas dokonywania przelewu Klient loguje się bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o profilu Klienta posiada tylko bank i on sam.