7 lutego 2024

Oprawa Obrazów – co musisz wiedzieć w 5 punktów

Oprawa Obrazów: Sztuka Prezentacji Twoich Dzieł W świecie sztuki, gdzie każdy pociągnięcie pędzla ma swoje znaczenie, równie ważna staje się oprawa, w której dane dzieło jest prezentowane. Oprawa obrazów to nie tylko sposób na zabezpieczenie i wyeksponowanie dzieł sztuki, ale również kluczowy element dekoracyjny, który może w znaczący sposób wpłynąć na odbiór całości.
17 listopada 2022

Spotkanie z Pasją i Innowacją: Arek Urbańczyk CEO Dobrasztuka.pl, Sławek Zawadzki CEO Kanga Exchange. Przyszłość Sztuki w Cyfrowym Świecie.

W Rybniku, w moim gościnnym domu, miałem przyjemność uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu, które połączyło sztukę, technologię i przedsiębiorczość. Razem z Sławkiem Zawadzkim, znanym entuzjastą innowacji oraz […]
 

KONTAKT

Masz pytania albo własne niekonwencjonalne pomysły na obraz? Może chcesz stworzyć Mona Lise z wąsami? Podziel się nimi. Mamy bardzo dużo zapytań i tylko kilkanaście rąk do pracy, ale dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej odpowiedzieć!


    Informacja o administratorze danych


    Blog dobra sztuka o obrazach, o sztuce, o urządzaniu wnętrz.

     

    Blog – obrazy ręcznie malowane, nowości w sztuce.  Jak namalować obraz? Jak sprzedać obraz? Jakie są trendy w dekorowaniu wnętrz? Jak dobrać odpowiedni obraz do wnętrza nowoczesnego lub klasycznego? Modne kolory w malarstwie? Techniki malarskie. Trendy i nowości w sztuce nowoczesnej. Dobre rady odnośnie wieszania i eksponowania obrazów. Pomoc przy doborze obrazu do wnętrza.